Kurumsal

Eskişehir Makaslı Makina, 1953 yılında Hilmi UÇMAZBAŞ tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine sac satışı, büküm ve kesim işi yaparak başlamıştır.

1968 yılında, Makaslı Kollektif Şirketi adını almıştır. 1997'de ise Sami UÇMAZBAŞ'ın önderliğinde "MAKASLI MAKİNA METAL PRES İŞLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ." adını almıştır. 

Bugün ise üçüncü neslin devraldığı aile şirketimiz Yüksek Mimar Özge UÇMAZBAŞ ve Makine Mühendisi Efe UÇMAZMAŞ'ın yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz sac büküm ve kesim işlerine devam etmesinin yanısıra, lazer kesim, plazma kesim, silindir büküm, boru ve profil büküm işlerini de yelpazesine eklemiştir. 

Sektörde 70 yılı aşkın tecrübesi olan firmamızın amacı; müşterilerimize değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, satış öncesi ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmet, güvene dayalı iş ortaklığı, uygun maliyet ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Geçmişimizden gelen bilgi ve tecrübelerimizi bugünün teknolojisi ile buluşturarak öncelikle Eskişehir bölgesine sonrasında tüm Türkiye sanayisine değer katmaktır.

Eskişehir Web Tasarım